Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Sricky & Sweet Tour na DVD, Blu-Ray i CD w marcu!


12.01.2010 - Sricky & Sweet Tour na DVD, Blu-Ray i CD w marcu!


Ostatnia trasa koncertowa Madonny: Sticky & Sweet Tour, będzie mieć premierę na nośniku fizycznym już 30 marca 2010. Informację tę podało dziś Live Nation - organizator trasy i aktualna wytwórnia piosenkarki.

Sticky & Sweet Tour to najbardziej dochodowa trasa koncertowa artysty solowego. Koncerty obejrzało 3,5 mln fanów w 32 krajach na całym świecie.

Dystrybucją koncertu zajmie się Warner Bros. Records. Będzie on dostępny na DVD, Blu-Ray oraz CD. Niepowtarzalne show Królowej Popu obejmuje wielkie przeboje oraz nowe piosenki z nominowanego do nagród Grammy albumu Hard Candy. Koncert filmowany był w Buenos Aires (zarejestrowano cztery występy), dzięki czemu oprócz wszystkich piosenek, jakie pojawiły się w czasie koncertów, zobaczymy także Don't Cry For Me Argentina, które Madonna wykonała tylko w Argentynie, w czasie jednego z występów.
Oprócz koncertu na DVD pojawi się także materiał zza kulis (trwający ok. 30 minut).

(Prezentowana okładka pojawiła się obok informacji o wydawnictwie na oficjalnej stronie Madonny i jest to prawdopodobnie finalna okładka DVD).

[Powrót] SkomentujStrona Główna

Jesteś tu 28993 osobą.

Archiwum


2010
Marzec
Luty
Styczeń
2009
Grudzień